Firma Westiform s.r.o.

působí v oblasti světelné reklamy na našem trhu již od roku 1995. Je součástí skupiny Westiform se sídlem ve Švýcarském Bernu, jejíž vznik se datuje již od roku 1948, kdy se ještě jako odnož firmy Westinghouse začala zabývat výrobou neonových trubic. V roce 1959 byla převzata rodinou Imfeld, která z ní vybudovala jednu z vedoucích firem zabývajících se výrobou světelné reklamy ve Švýcarsku. Firma zaměstnává celkem přes 500 pracovníků a to v pobočkách v Evropě - Švýcarsku, Německu, Holandsku, Francii, Rakousku, České republice, ale i za mořem - v USA, Číně, Japonsku a další zástupce pro zbytek světa, přičemž celkový obrat firmy je více než 100 milionů švýcarských franků ročně.

Hlavní činností firmy je plánování a realizace vizuálních komunikačních prvků pro exteriér i interiér, přičemž úkolem pobočky v Hradci Králové jsou  komplexní služby v oblasti světelné reklamy, její designerské a projekční zpracování, výroba, montáž a údržba. Jedná se větší části o světelné nápisy o velikosti písmen od 100mm do 3000mm neomezené délky a světelné panely do výšky 1500mm.

Firma disponuje kompletně vybavenými dílnami na zpracování dřeva, plastických hmot a kovů. Vlastníme velkoformátovou frézu kanadské značky Multicam s pracovní plochou 3x2m a řezací plotr, na kterém zajišťujeme řezání přesných tvarů pro polepy ze samolepících fólií, přičemž pro naše výrobky používáme jen vysoce kvalitní fólie translucentní, ale  i neprůsvitné a perforované. Všechny naše výrobky jsou navrhovány a konstruovány našimi zkušenými projektanty v souladu s požadavky a přáním zákazníků, samozřejmě také v souladu s normami EU. Montážní a servisní práce provádíme vlastní technikou, pro náročnější montáže si zajišťujeme techniku u odborných firem.

Cílem současného vedení firmy je maximální uspokojení náročných požadavků zákazníka. Individuální přístup ke každému z Vás a zakázková výroba dle Vašeho přání je samozřejmostí. Spolehnout se můžete především na naše férové jednání, rychlé dodací lhůty a rozumné ceny. Těšíme se na Vás,cestu k nám najdete v sekci "kontakty".

Kontakty

Telefon: +420 495 401 411

E-mail: info@westiform.cz

O firmě

Westiform, s.r.o.
Bratří Štefanů 902/71
Slezské Předměstí
50003 Hradec Králové

: 25988565
DIČ: CZ25988565