Technologie

Písmeno K

Písmeno K je zhotoveno z plastů, přičemž boky jsou ze speciálního děleného profilu hloubky 60 mm - 2/3 profilu jsou neprůsvitné s povrchem s lakovaným stříbrnou barvou a 1/3 je průsvitné mléčně bílé plexi. Uvnitř je tento profil bílý. Přední strana je z bílého plexi a je polepena neprůsvitnou černou folií, takže svítí jen boční pruh jen asi 2cm široký. Svícení je možno Neonem nebo LED.

Písmeno F

Písmeno F je zhotoveno z plastů, boky jsou ze speciálního děleného profilu hloubky 100mm - přičemž 4/5 profilu jsou neprůsvitné s povrchem imitace broušeného nerezu  a 1/5 neprůsvitné červené plexisklo .Uvnitř je profil bílý. Čelní strana je rovněž červené ale průsvitné plexisklo, takže svítí pouze celá přední strana písmene, ne boky. Svícení Neon nebo LED červené barvy.

Písmeno a1

Písmeno a1 je vyrobeno z
plastů, boky ze speciálního bílého průsvitného profilu, který je ze dvou třetin zvenčí polepen bílou neprůsvitnou fólií.
Čelní strana písmene je z bílého plexi potštěného sítotiskem šedé barvy.
po setmění tedy svítí hlavně nepolepený pruh
na boku a slabě přední strana. Zadní stěna je z plastu a písmeno je možno vysvítit neonem či LED řetězy.

Písmeno e1

Písmeno e1 je vyrobeno z
plastů, boky jsou ze speciálního neprůsvitného, vně stříbrného a uvnitř bílého profilu zkráceného na 50mm. Přední strana písmene je z bílého plexiskla na  které je možno aplikovat ještě barevnou průsvitnou fólii,
Po setmění tedy svítí pouze přední část  písmene. Zadní strana je zhotovena z plastu tloušťky 10-15mm. Svícení Neon nebo LED.

Písmeno R

Písmeno R je zhotoveno z plastických hmot, přední strana z bílého plexiskla s možností dodatečné aplikace translucentních fólií, boky z plastového neprůsvitného profilu lícují přesně na zabroušené přední plexi a jsou lakovány modrou barvou až k  přední hraně čelního plexiskla. Zadní strana z pěněného PVC bílé barvy nebo lakovaná barvou boků. Svícení neon či LED.

Písmeno A3

Písmeno A3 je zhotoveno z plastů, boky tvarovány z pásů neprůsvitného plexiskla bílé barvy, přední  strana z plexiskla speciální zelené barvy a zadní strana z PVC. Svítí tedy poze přední strana, přičemž použít je možno LED  či neon.

Písmeno E1

Písmeno E1 je vyrobeeno  z plastu, boky ze speciálního profilu vně šedé a uvnitř bílé barvy, na který je nalepeno vpředu spec. plexisklo šedočerné barvy, které však po setmění a rozsvícení uvnitř instalovaných LED svítí bíle. LED jsou namontovány na dně z koextrudovaného ABS - uvnitř bílé a vně černé barvy.

Písmeno a4

Písmeno a4 je tvořeno  boky z tvarovaného hliníkového profilu lakovaného stříbrnou barvou, do kterého je vlepena přední strana z modrého plexiskla a zasunuta zadní stěna z PVC. Pro svícení může být použit neon nebo LED.

Písmeno a5

Písmeno a5 je tvořeno korpusem z hliníkového plechu tloušky1.5mm, lakovaného tmavěšedou barvou. Zadní strana je zhotovena z čirého plexi tloušťky 10mm, které je ještě polepeno matnou translucentní fólií pro tlumení ostrých bodů a linií vznikajících při použití LED diod u menších hloubek písmen svítících dozadu na fasádu.

Písmeno a5 - zadní strana

Pohled na zadní stranu písmene a5 tvořeného korpusem z hliníkového plechu tloušky1.5mm, lakovaného tmavěšedou barvou. Zadní strana je zhotovena z čirého plexi tloušťky 10mm, které je ještě polepeno matnou translucentní fólií pro tlumení ostrých bodů a linií vznikajících při použití LED diod u menších hloubek písmen svítících dozadu na fasádu.

Písmeno ve tvaru kávového zrna

Písmeno ve tvaru kávového zrna je tvořeno boky z hliníkového profilovaného plechu t-1mm, lakovaného modrou barvou, do kterého je vlepeno barevné plexi polepené digitálně potištěnou translucentní fólií, přičemž ve středu není otvor, ale je zde nalepen  frézovaný tvar z materiálu jako boky. Zadní strana je zhotovena z PVC tloušťky 10mm.

Písmeno L

Písmeno L je zhotoveno z broušeného nerezového plechu tloušťky 1mm a to včetně boků, které jsou 8cm hluboké. zadní strana je z čirého plexiskla , takže písmeno svítí dozadu na zeď nebo na reflektor, což je plocha z hliníkového lakovaného plechu montovaná za písmeno a jeho kontura je zhruba  o 5% větší, než kontura písmene.

Písmeno E3

Boky písmene E3 jsou zhotoveny ze speciálně profilovaného hliníko- vého plechu tloušťky 1mm , lakovaného černou barvou s vnitřními  opěrnými plochami pro čelní plexi,  jenž je tedy vlepeno do profilu zvenčí a zadní dno, které je též vsazeno a fixováno šroubkyy po obvodě. U písmene tedy svítí čelní plocha, kterou je možno ještě zbarvit translucentní fólií.

Písmeno B1

Písmeno B1 je zhotoveno z hliníkového plechu tloušťky 1,5mm a to včetně boků, které jsou 14cm hluboké. Je celé lakováno bílou barvou a přední strana je polepena zelenou fólií. V písmenu je uprostřed vsazena přepážka, tedy utopené dno na které jsou montovány neony, které svítí přímo dozadu na fasádu

Písmeno V a zároveň logo

Písmeno V a zároveň logo je tvořeno korpusem z hliníkového plechu tloušky1.5mm, lakovaného stříbrnou barvou. Zadní stěna může být z bílého neprůsvitného 10mm silného plastu ( nesvětelné ), nebo z čirého či zabarveného plexiskla ( svícení dozadu na fasádu ). Pro svícení může být použit neon nebo LED.

Ilustrativní pohled na písmeno S

Ilustrativní pohled na písmeno S, jenž je zatím tvořeno pouze vytvarovaným, nabodovaným korpusem z hliníkového plechu tloušky 1.5mm, v této fázi ještě nelakovaným a neopracovaným. Písmeno má být modré a zadní strana zhotovena z čirého plexi tloušťky 10mm, přičemž  uvnitř bude instalován řetězec modrých LED a bude svítit dozadu na fasádu.

Ilustrativní pohled na písmeno E4

Ilustrativní pohled na písmeno E4, jenž je zatím tvořeno pouze vytvarovaným, nabodovaným korpusem z hliníkového plechu tloušky 1.5mm, v této fázi ještě nelakovaným a neopracovaným. Písmeno má být modré a zadní strana zhotovena z čirého plexi tloušťky 10mm, přičemž  uvnitř bude instalován řetězec modrých LED a bude svítit dozadu na fasádu.

Panel

Panel, v tomto případě výstrčka, je zhotoven z hliníkového profilu šířky 120mm ,  ve kterém jsou vsazeny z obou stran desky dibondu - kombinovaného materiálu skládajícího se z 2 vrstev hliníku mezi nimiž je plastová výplň. Je určen pro polep fóliemi a je nesvětelný, uchycení na zeď je normovanými úchyty pro šrouby M8.

Světelný panel

Tento světelný panel je vyroben z oboustranného hliníkového profilu se čtyřmi demontovatelnými krycími rámečky pro nasazení plexiskla bílé barvy, na které je možno aplikovat polep translucentními fóliemi dle přání. Obvodový profil je vystužen konstrukcí na jejichž svislých profilech jsou ve středu uchyceny zářivky s tlumivkami. Panel je možno barevně lakovat v odstínech RAL.

Informační panel

Tento informační  panel je tvořen z hliníkového děleného odklápěcího eloxovaného rámečku, který je upevněn na zadní desce z hliníkového plechu. Pod odklápěcím rámečkem jsou vsazeny tři tabulky rovněž z hliníkového plechu, na které je možno aplikovat popisky ze samolepících fólií dle přání zákazníka. panel se montuje přímo na stěnu či zeď.

Stolní reklamní pylon

Stolní reklamní pylon na obrázku je zhotoven ze speciálního hliníkového stříbrně lakovaného a fólií polepeného profilu upevněného na hliníkové  lakované desce s filcovou podložkou. Na tělese pylonu jsou připevněny ohnuté desky z dvouvrstvého plexiskla, na kterých je nalepen plastický nápis, také z plexiskla, ale bílé barvy.
Díkyhliníkovému masivu je pylon těžký a stabilní.

Kontakty

Telefon: +420 495 401 411

E-mail: info@westiform.cz

O firmě

Westiform, s.r.o.
Bratří Štefanů 902/71
Slezské Předměstí
50003 Hradec Králové

: 25988565
DIČ: CZ25988565